Tańca uczymy wszystkich!
Wybierz grupę:

Brzdące

Brzdące ogólnorozwojowe

Zajęcia taneczne polegające na rozwijaniu ogólnej sprawności fizycznej, nauki rytmiki, krótkich choreografii tanecznych i przede wszystkim na dobrej zabawie, aby dziecko chciało przychodzić na zajęcia z własnej woli. Dzieci na zajęciach poznają podstawowe kroki tańców z różnych styli tanecznych.

Breakdance - brzdące

Grupa wiekowa 4—6 lat. Na zajęciach dzieci poznawać będą elementy tańca breakdance. Ponadto ćwiczenia ogólnorozwojowe i elementy gimnastyczne prowadzone na specjalistycznym podłożu (maty sportowe).

Balet - brzdące

Taniec klasyczny pozytywnie wpływa na koordynację ruchową, równowagę, prawidłową postawę ciała a także pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka. Na zajęciach dzieci poznają podstawowe kroki tańca klasycznego, uczą się obrotów oraz krótkich choreografii przy akompaniamencie muzyki klasycznej.

Dzieci szkolne i młodzież

Breakdancedzieci szkolne i młodzież

Na pewno nie raz widzieliście ludzi, którzy wyginają swoje ciała na 100 różnych sposobów, skaczą na rękach, a do tego jeszcze kręcą się na głowie. To właśnie na naszych zajęciach nauczycie się rytmiki, zwariowanych kroków, trudnych ewolucji akrobatycznych i figur, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia!

Cheerleaders

Łączy w sobie elementy akrobatyki, gimnastyki, hip-hopu i wielu innych stylów tanecznych. Jest to choreografia wykonywana w celu dopingowania drużyn sportowych w trakcie rywalizacji. Chcesz dopingować swoich podczas imprez sportowych w swojej gminie? A może uczestniczyć w różnego rodzaju pokazach? Jeżeli tak, to dołącz do nas!

Hip-Hop dzieci szkolne

Zajęcia hip-hopu, które obudzą w dzieciach ich wewnętrzny potencjał taneczny. Niesamowite poczucie humoru prowadzącego, atmosfera oraz zabawy, które wprowadza sprawią, że dziecko będzie chętnie uczęszczało na zajęcia, zyska nowe umiejętności, poprawi swoją kondycję fizyczną i zdobędzie nowe znajomości.

Hip-Hop – młodzież

W tej grupie zadbamy o ekspresję swobodnego ruchu oraz będziemy Was zaskakiwać ciekawymi choreografiami. Waszą siłą będzie przede wszystkim improwizacja i tworzenie własnego stylu bazującego na wielu różnych technikach tanecznych. Poczuj swoje ciało w rytmach hip–hopu!

Taniec towarzyski dzieci szkolne

Zajęcia taneczne polegające na nauce kroków i figur podstawowych w tańcach takich jak: samba, cha-cha, jive, walc angielski, quickstep. Pary i solistki przygotowywane są do udziału w turniejach tańca.

Zumba Kids

Zajęcia te łączą w sobie elementy fitnessu oraz świetnej zabawy. W trakcie treningu dzieci uczą się tańca, koordynacji, pracy w zespole oraz nawiązują nowe kontakty. Zajęcia fizyczne dla dzieci, pobudzają prace ich mózgu oraz wpływają na prawidłowy rozwój naszych pociech. Dzięki znanym przebojom dzieci chętnie wykonują wszystkie układy choreograficzne.

Dorośli

Bachata

Zmysłowy taniec wywodzący się z Dominikany. Towarzyszy mu muzyka romantyczna i rytmiczna. Dzięki prostej linii melodycznej gwarantujemy, że jest to taniec dla każdego.

Pro-Am

To wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych system nauczania tańca. Obejmuje on praktycznie wszystkie style tańczone w parze, m.in.: taniec towarzyski. Zasada polega na tym, że PROfesjonalny tancerz trenuje z osobą, która nie tańczy zawodowo - AMatorką. Dzięki temu nasze kursantki/kursanci nie muszą przychodzić z parą.

Tango argentyńskie

Wywodzące się z Argentyny tango cechuje ekspresyjność. Jest to taniec pełen emocji, więc przyjdź i wyraź swoje uczucia za pomocą ciała!

Taniec towarzyski dla dorosłych

Taniec jest podziwiany od wieków. Teraz Ty możesz poznać magię jaką kryje w sobie właśnie taniec towarzyski. Na naszych zajęciach oferujemy naukę takich tańców jak: samba, chacha, rumba, tango, walc i wiele innych.... Do tańca towarzyskiego potrzebny jest partner/partnerka aczkolwiek jeśli go/jej nie posiadasz my zapewnimy Ci asystenta/tancerza. Zajęcia taneczne to również doskonała okazja do nawiązania nowych ciekawych znajomości. Przyjdź już dziś a niebawem przekonasz się jak taniec odmienił Twoje życie.

Taniec Towarzyski grupa weekendowa

Jest to grupa stworzona z myślą o tych, którzy w ciągu tygodnia są bardzo zajęci i czas wolny w dni pracujące wolą spędzać w zaciszu domowym.

Możesz poczuć magię tańca w niedzielne popołudnie. Poznasz między innymi sambę, cha chę, rumbę, tango, walca oraz wiele innych tańców.

Taniec współczesny i jazzowy

Taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, dzięki czemu stał się luźną formą tańca. Taniec ten w szczególności kładzie nacisk na ukazanie emocji tancerza, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. W choreografii mogą mieć także miejsce elementy akrobatyki.


Dla Kobiet

High Heels / Sexy Dance

Zajęcia dla kobiet cechujące się zmysłowością. Podczas nich nauczysz się poruszać na obcasach i wyzwolisz swój seksapil. Poczujesz się bardzo kobieco, a szpilki staną się twoimi najlepszymi przyjaciółkami.

Solo Latino Fit

To zajęcia które dedykowane są dla kobiet. Łączy w sobie rytmy muzyki latynoskiej. Cechuje się zmysłowością, ekspresyjnością. Sprawia, że kobieta może poczuć się wyjątkowo a dodatkowo kształtuję on kobiecą sylwetkę dzięki elementom fitnesu.

Grupa turniejowa 

Jest to grupa dzieci, młodzieży i dorosłych trenujących taniec turniejowy (sportowy), przeznaczony dla tych najbardziej uzdolnionych, którzy pragną rywalizować na turniejach tańca z innymi parami z Polski i ze świata. 

Nauczanie zawiera profesjonalny tok edukacji obejmujący amatorski ruch taneczny. Nauczanie tańca turniejowego obejmuje nie tylko zajęcia w grupie, ale także zajęcia indywidualne z trenerami Fabryki Tańca, oraz z konsultantami z kraju oraz zagranicy. W ramach zajęć grupowych realizujemy także specjalnie dobrane programy ćwiczeń baletowych oraz stretchingowych, które są nierozerwalnie związane ze sportowym tańcem turniejowym. To dzięki nim uczeń nieustannie podnosi swój poziom.


Lekcje indywidualne

Nie lubisz zajęć grupowych, a kochasz taniec? A może zajęcia indywidualne dają Ci więcej satysfakcji?

Może potrzebujesz spersonalizowanego podejścia? Już dzisiaj umów się z naszym instruktorem i zadzwoń: 570 178 700