Joanna Grabowska

Właściciel studia, sędzia tańca sportowego (taniec towarzyski), trener wielu utytuowanych par tanecznych, taniec turniejowy dla dzieci i młodzieży, tańce latynoamerykańskie (Latino Solo).

Wieloletnie doświadczenie na scenie, taniec w musicalach na najbardziej prestiżowych statkach pasażerskich na świecie, doświadczenie jako instruktor tańca zdobyte m.in. w Kanadzie i USA, współpraca z najlepszymi choreografami, liczne pokazy taneczne oraz udział w prestiżowych turniejach tanecznych w kraju i za granicą.

Dyplomowany nauczyciel tańca, członkini międzynarodowego towarzystwa tanecznego "Imperial Society of Teachers of Dancing in London" oraz "Canadian Dance Teachers Association", finalistka międzynarodowego turnieju tańca "Dance Sport Montreal - Professional Rising Stars, Professional Latin" w Montrealu i Toronto.


Aneta Radecka

Instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids i Junior, Strong Nation oraz sportu - specjalizacja fitness.

Taniec pokochała, gdy była małym dzieckiem i ta miłość trwa nieprzerwanie do dziś, a dzięki zajęciom Zumba może przekazywać tę radość i energię również ich uczestnikom. Jej przygoda z zumbą zaczęła się 8 lat temu, a od 5 lat jest licencjonowanym instruktorem.

Uwielbia zarażać innych pozytywną energią oraz miłością do tańca i zdrowego stylu życia.


Mateusz Papużyński

Instruktor Tańca Towarzyskiego, specjalista tańców standardowych.

Jest wysokiej klasy tancerzem, którego wizytówką, jak sam podkreśla, są pary taneczne, które zaprowadził na niejeden szczyt podium.


mgr Dominika Kwintal

Magister wychowania fizycznego, dyplomowana i doświadczona instruktorka tańca oraz czynna tancerka grupy pokazowej DanceRouge.

Zdobywczyni tytułu Mistrzów Polski i Wicemistrzów Europy World Artistic Dance Federation z zespołem oraz wykonawca Bydgoskich Impresji Muzycznych w Operze Nova.


mgr Agata Lipska

Absolwentka na Wydziale Filologicznym w Toruniu. Od wielu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi w szkołach językowych oraz udzielając korepetycji. Jej pasją jest integracja sensoryczna.

Nieustannie rozwija się w tym kierunku. Jest certyfikowanym trenerem zajęć Smyko-Multisensoryka i prowadzi warsztaty sensoryczne w różnych grupach wiekowych. Aktualnie rozwija swoją działalność pod marką Multikids. Zajęcia z dziećmi od zawsze przynoszą jej wiele radości, a widok roześmianych oczu daje motywację do działania i dalszego rozwoju.